Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Na Isengard! Nowy dodatek do LOTRO.

logoJeżeli ktoś sądził, że przejście Lord of the Rings Online w tryb darmowy było pierwszym zwiastunem nadchodzącego upadku gry, niech wie, że ma się ona w tej chwili całkiem dobrze. Na tyle dobrze, że studio Turbine zapowiedziało wczoraj prace nad kolejnym dodatkiem. Zatytułowany on będzie Rise of Isengard i udostępni nowy region działań – tytułową domenę Sarumana. Oprócz tego, z zapowiedzianych nowości warto odnotować wzrost maksymalnego poziomu postaci do 70, co za tym idzie, pojawią się nowe cechy (traits), umiejętności czy zadania klasowe. Równie ciekawa jest zapowiedź zmian w trybie Monster Play, w tym odblokowania go dla wszystkich graczy – obecnie mogą cieszyć się nim tylko mający konto VIP, tj. ci, którzy postanowili dalej za grę płacić.

Hobbitów (a także ludzi, elfów i krasnoludów) zabierzemy do Isengardu pod koniec 2011 roku. Na razie możemy obejrzeć zwiastun (patrz wyżej).

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie, Informacje medialne

5 Komentarzy do wpisu "Na Isengard! Nowy dodatek do LOTRO."

Lord Ya, dnia 20.11.2010 o godzinie 9:38

Próbowałem wstawić zwiastun bezpośrednio do wpisu, ale za każdym razem gdy próbuję podejrzeć/zaktualizować wpis, usuwa mi cały kod skopiowany z YouTube. Czy ktoś kto ma kompetencje grzebania we wszystkich wpisach i zamieszczania takich filmów mógłby mi ten zwiastun wstawić? Lub powiedzieć, jak to zrobić.

Galadhorn, dnia 20.11.2010 o godzinie 9:52

Mogę to zrobić. Znam ten problem. Po prostu musisz wstawić film na końcu, na podglądzie HTML i już potem nie edytować wpisu. Ramkę filmu najlepiej ustawić na szerokość 501, żeby się serwis nie rozjechał. Podaj mi link do filmu, to Ci pomogę :-)

Dzięki za ciekawe newsy o grach. Dla mnie to czarna magia, bo ostatnia tolkienowska gra, w jaką grałem to był chyba „Hobbit” na ZX Spectrum. Jaką grę z tych współczesnych najbardziej byś polecał, Lordzie?

Galadhorn, dnia 20.11.2010 o godzinie 9:55

Już dodałem film. Nie edytuj już swojego newsa, Lordzie! 😀

Lord Ya, dnia 20.11.2010 o godzinie 10:16

Prawdę powiedziawszy, sam też niewiele w tolkienowskie gry grywam, więc ciężko mi coś polecać. Chociaż w tej chwili jestem właśnie na etapie wyżej wymienionego „The Lord of the Rings Online”, planuję skrobnąć w najbliższym czasie na Elendilionie recenzje jak to gra sobie radzi w trybie darmowym. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jest nieźle.

Dzięki za edycję. To skoro ja nie mogę już poprawiać, usuń jeszcze to zdanie z linkiem do filmu. Lub najlepiej, usuń tylko „pod tym linkiem” i wstaw film na poniżej.

Zostaw komentarz