Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Hobbicki kącik – własny i wcale nie ciasny

Szalejący niczym wygłodniały varg kryzys gospodarczy wbił swoje kły w branżę budowlaną i nie zanosi się na szybką zmianę. Jak więc możemy rozwiązać problem wymarzonego mieszkania? Pójść w kwestii marzeń na całość i wybudować sobie przytulną hobbicką norkę tak jak uczynił to niejaki Simon Dale z Walii!
Wraz z teściem i doraźną pomocą przyjaciół przez  około cztery miesiące urządzał swoją własną cząstkę Śródziemia. Kwota trzech tysięcy funtów wydanych na realizację projektu podobno jest standardem w branży. Przyjazną środowisku, przytulną i świetnie zaaranżowaną norkę można podziwiać na oficjalnej stronie Simona. Znajdziecie tam również cenne wskazówki, zdjęcia, plany, relację krok-po-kroku i wiele więcej. Nie zapomnijcie przy okazji zerknąć do zakładki ze zdjęciami podobnych budowli. Życzymy inspiracji i delikatnie sygnalizujemy naszą obecność na parapetówce.

Kategorie wpisu: Twórczość fanów

4 Komentarzy do wpisu "Hobbicki kącik – własny i wcale nie ciasny"

Galadhorn, dnia 17.12.2009 o godzinie 8:09

Ale fajnie! Hobbicka norka! Oj, moja Spółdzielnio Mieszkaniowa, kiedyś rzucę Ci wyzwanie i moje M4 zamienię w końcu w siedzibę rodową hobbickich Maggotów 😛 Torniku, dzięki za fajną wiadomość!

Tornene, dnia 17.12.2009 o godzinie 17:28

Oj racja, porzuciłoby się mury dla takiego mieszkanka.
Niezamaco.

Tornene, dnia 02.02.2010 o godzinie 20:24

Dodaję jako ciekawostkę za małą na osobny wpis:

http://community.livejournal.com/little_world/39277.html

Galadhorn, dnia 02.02.2010 o godzinie 20:46

Torniku, materiał na świetny news. Może jednak podasz to w formie wpisu w serwisie? Prosimy! :-) Przepiękny ten domek dla hobbicików.

Zostaw komentarz