Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Wyrusz z Szarej Przystani razem z Władcą Pierścieni LCG

Szara PrzystańJuż za kilka dni, 11 lutego, dzięki wydawnictwu Galakta, na polskim rynku pojawi się kolejny już rozszerzenie do gry Władca Pierścieni LCG, tym razem zatytułowane Szara Przystań. Dodatek pozwoli wyruszyć bohaterom w morze, walczyć z korsarzami z Umbaru i odkryć ruiny zaginionego Númenoru. Zawierać będzie trzy nowe scenariusze, w których gracze obejmą dowodzenie nad elfickimi okrętami, z których najważniejszym będzie Ścigaczem Snów. Rozszerzenie wprowadza nową mechanikę nawigacji – bohaterowie będą musieli wykonywać test żeglugi. Udane pozwolą płynąć właściwym kursem i podróż nie będzie szczególnie niebezpieczna, ale zboczenie z kursu ściągnie na drużynę wiele problemów.

Poza rozszerzeniem, planowane są również zestawy przygodowe, zawierające dodatkowe scenariusze i karty wspomagające graczy. Dotychczas ukazały się:
Flight of the Stormcaller
, The Thing in the Depths, Temple of the Deceived i The Drowned Ruins – na razie brak informacji o polskich wersjach.

Podobnie w przypadku pozostałych rozszerzeń, Szara Przystań wymaga podstawowej wersji gry Władca Pierścieni LCG do rozgrywki.

Więcej na: http://galakta.pl/ahoj-przygodo-szara-przystan-juz-w-lutym

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie, Nowości wydawnicze

1 komentarz do wpisu "Wyrusz z Szarej Przystani razem z Władcą Pierścieni LCG"

Młody Took, dnia 20.02.2016 o godzinie 21:35

Najwyższy czas kupić wersje podstawową i rozpocząć przygodę! Stworzono już mnóstwo rozszerzeń i dodatków, i żałuję, że dopiero teraz zdecydowałem się w to zainwestować :)

Zostaw komentarz