Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Morderstwo pod Rozbrykanym Kucykiem – Fellowship 2015

Szykuje się ciekawe wydarzenie dla osób grywających w karciankę Władca Pierścieni. Jak informuje Galakta, polski wydawca gry, w dniach 13-15 listopada odbędzie się Fellowship 2015, impreza dedykowana graczom. Główną atrakcją imprezy będzie nowy, liczący 50 kart scenariusz do gry, zatytułowany Morderstwo pod Rozbrykanym Kucykiem. Gracze będą mogli się z nim wspólnie zmierzyć, a po imprezie otrzymają własne kopie scenariusza. Do tego dostaną jeszcze kartę Legolasa z zestawu podstawowego z alternatywną grafiką oraz matę do gry, przedstawiającą Gimliego i Legolasa walczących w Helmowym Jarze.

W scenariuszu Morderstwo pod Rozbrykanym Kucykiem bohaterowie będą musieli rozwiązać tajemnicę morderstwa w gospodzie Barlimana Butterbura. W ramach rozgrywki zostanie utworzona specjalna Talia Śledztwa, a gracze będą prowadzić śledztwo, sprawdzając możliwych podejrzanych i kryjówki. Ze względu na pięciu różnorodnych podejrzanych oraz różne kryjówki, z których morderca mógł się schronić, scenariusz za każdy razem zaoferuje inne wyzwania, przez co będzie nadawał się do wielokrotnego rozgrywania. Jeżeli ktoś nie załapie się na Fellowship 2015, scenariusz będzie dostępny do nabycia w polskiej wersji językowej w trybie Druku ma Żądanie. Mata do gry oraz alternatywna karta Legolasa będą jednak do zdobycia tylko podczas imprezy.

Gdzie odbędzie się Fellowship 2015? W rozmaitych sklepach z grami planszowymi i karcianymi. Zainteresowani mogą zapytać w swoim lokalnym sklepie. Do 28 sierpnia sklepy mogą zamawiać zestawy Fellowship 2015, więc może jeszcze uda się namówić właścicieli.

Więcej na stronie: http://galakta.pl/morderstwo-pod-rozbrykanym-kucykiem-fellowship-2015

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie, Nowości wydawnicze, Wydarzenia

Brak komentarzy do wpisu "Morderstwo pod Rozbrykanym Kucykiem – Fellowship 2015"

Zostaw komentarz