Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Już jest! – zwiastun Hobbita: Bitwy Pięciu Armii!


Dzisiaj mieliśmy premierę pierwszego zwiastuna (ang. teaser trailer) filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii! Oczekiwany zwiastun pojawił się w sieci o 21.00 polskiego czasu. Oto zwiastun. Jak Wam się podoba? Czy trafne jest nawiązanie muzyczne do Władcy Pierścieni? Co ciekawego wypatrzyliście w zwiastunie?

Kategorie wpisu: Filmy: Hobbit i WP

5 Komentarzy do wpisu "Już jest! – zwiastun Hobbita: Bitwy Pięciu Armii!"

Arathiel, dnia 29.07.2014 o godzinie 3:45

Zwiastun robi wrażenie chociaż spodziewałem się czegoś nieco innego. Do premiery pojawią się zapewne jeszcze dwa lub trzy. Nie chce mi się analizować i opisywać każdej sceny bo na pewno ktoś na tym forum zrobi to dokładniej. Co do pieśni Pippina to szczerze ją uwielbiam ale mam mieszane uczucia po tym jak usłyszałem ją w tym trailerze. Wolałbym jakieś bardziej twórcze nawiązanie do Lotra. Wariacja na temat znanych motywów, ewentualnie ciekawie przejście od muzycznego klimatu Hobbita do Władcy właśnie.

NessaPL, dnia 29.07.2014 o godzinie 9:15

Nareszcie!

Estel, dnia 29.07.2014 o godzinie 11:11

W końcu zapowiedz! Przetrzymywali w napięciu i oto jest! Czy po obejrzeniu trailera można ocenić film? odpowiedź prosta – nie. Zdradza jedynie co się znajdzie w filmie. Atak Smaga na miasto na jeziorze, krasnoludy będą się zbroić, elfy przybędą do Dale. Kilka ras stoczy ze sobą wojnę, lecz nie dojdzie do starcia gdyż zjednoczą się przeciw wspólnemu wrogowi. Nie chce dalej spoilerować. Powiem że jedynie film wykaże czy będzie genialny.

Galfi, dnia 29.07.2014 o godzinie 14:02

Zabrakło jedynie walnięcia (delikatnie mówiąc) ale to tylko teaser 😀 Zgadzam się również w pełni z Estelem.

Zenon, dnia 18.09.2014 o godzinie 11:51

Zapewne zobaczyliśmy to, co najlepsze w filmie. Choć film i tak lepszy niż książka.

Zostaw komentarz