Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Pomóżmy stworzyć wystawę o historii Tolk-Folku!

Publikujemy prośbę, którą na Facebooku zamieścili organizatorzy Tolk-Folku, cyklicznej imprezy tolkienowskiej, która odbywa się każdego lata w dolnośląskiej Bielawie.

Mamy ogromną prośbę do Uczestników poprzednich Tolk-Folków. Z okazji XV Tolk Folku chcielibyśmy zrobić wystawę obrazującą historię TF. Wystawa byłaby przygotowana na „oficjalną imprezę” w sobotę w Parku Miejskim. Jeżeli ktoś posiada zdjęcia z Tolk-Folków i chciałby się nimi podzielić, prosimy o wysłanie ich na adres tf@tolk-folk.pl (razem z danymi autora i dopiskiem:

Oświadczam, że jestem autorem załączonych zdjęć i wyrażam zgodę na ich publikację w ramach działań Stowarzyszenia Tolkienowskiego ‚Wieża’ podczas XV Tolk-Folku.

Pliki muszą być w wielkości umożliwiającej wywołanie zdjęć w formacie 15×21 cm. Oczywiście, potrzebne są zdjęcia z oficjalnych działań TFów (inscenizacje, koncerty, pochody), z przygotowań do nich oraz zdjęcia z konkursów i warsztatów. Chcielibyśmy pokazać, że na TFach działo się dużo przez ostatnie 15 lat…

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres tf@tolk-folk.pl, albo bezpośrednio do Moniki Machały na adres mona.tolkfolk@gmail.com

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski

1 komentarz do wpisu "Pomóżmy stworzyć wystawę o historii Tolk-Folku!"

Zenon, dnia 13.04.2013 o godzinie 8:55

Szkoda, że nigdy nie byłem. Wówczas spotkałbym was wszystkich. W końcu nic nie zastąpi osobistego spotkania. Może w tym roku się uda.

Zostaw komentarz