Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Konkurs z karcianką Hobbit – mamy zwycięzcę.

Pora na rozstrzygnięcie naszego konkursu. Mieliście do dyspozycji tylko trzynaście słów (z czego sporo już zajętych), a mimo to biednego Bilba obładowaliście dość solidnie. Środki transportu, narzędzia, przedmioty codziennego użytku i co nieco dla rozrywki, żeby umilić czas podróży. Tak wyekwipowany raczej bez problemu dotrze do Samotnej Góry i z powrotem. Chociaż, kto go tam wie, jeszcze trochę poczekamy nim przekonamy się w kinie, choć raczej tylko w wersji reżyserskiej (do standardowej ponton, laptop czy GPS mogą nie pasować). Ale kogoś nagrodzić chcemy już teraz, bo do trzeciej części Hobbita czekać przecież z tym nie wypada.
Najpierw chciałbym ustalić, że nie uznawałem zdań nie trzymających się podanego wzoru, choćby były bardzo podobne i miały właściwą liczbę słów. I choć starałem się poinformować o niezaliczeniu zadania, dając szansę na poprawę, zdarzało się, że mi to umknęło i dopiero po czasie to spostrzegłem – za co przepraszam, gdyż może to być uznane za nietraktowanie wszystkich równo – nie to było moim zamiarem. Ostatecznie, zadaniu konkursowemu podołało 14 osób, czyli tyle co sławna krasnoludzko-hobbicka wyprawa antysmokowa (Gandalf, swoim zwyczajem, gdzieś zniknął). Skleciłem więc na komisję losującą z 14 kart i po licznych jej przetasowaniach (z zamkniętymi oczami, bo karty postaci różnią się nieco rewersem od kart walki), szczęśliwą kartę Bilba (a wraz z nią i całą talię kart) otrzymuje… Nnyv. Widać Bilba skusiła ilość proponowanych przedmiotów, cóż, jego sprawa jak będzie sobie radzić, ciągnąc za sobą spadochron przez Mroczną Puszczę.
Serdecznie gratulujemy. W celu ustalenia adresu na który mamy wysłać karciankę skontaktujemy się mailowo. A wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie i polecamy kolejne konkursy na Elendilionie.

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie, Konkursy

2 Komentarzy do wpisu "Konkurs z karcianką Hobbit – mamy zwycięzcę."

Nnyv, dnia 14.12.2012 o godzinie 21:34

Dziękuję serdecznie zarówno Bilbowi, jak i zacnym Organizatorom konkursu. A spadochron w Mrocznej Puszczy z całą pewnością przyda się do konsternowania pająków.

Galadhorn, dnia 15.12.2012 o godzinie 9:44

Gratulujemy!

:-)

Zostaw komentarz