Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Bofur, Bombur i Bifur…

Krasnoludy pojawiają się prawie w takiej samej kolejności jak w drzwiach Bilba Bagginsa, dziś wiemy jak będą wyglądać – Stephen Hunter jako Bombur, James Nesbitt jako Bofur oraz William Kircher który zagra Bifura.

Większość kompanii Thorina Dębowej Tarczy to krasnoludy spokrewnione ze szlachetną i królewską linią Durina. Bofur, jego brat Bombur i ich kuzyn Bifur z całą pewnością spokrewnieni z Durinem nie są. Urodzili się i dorastali na zachodzie, ci potomkowie z kopalń dołączyli do Wyprawy na Samotną Górę licząc na zarobek jak również… darmowe piwo.

Czekamy na Dwalina, Balina no i Thorina Dębową Tarczę!

Source: www.movies.ign.com

Stephen Hunter as Bombur, James Nesbitt as Bofur and William Kircher as Bifur in New Line Cinema’s and MGM’s fantasy adventure The Hobbit: An Unexpected Journey, a Warner Bros. Pictures release.
While most of the Company of Thorin Oakensheild is related to the royal and noble line of Durin, Bofur, his brother Bombur and their cousin Bifur most definitely are … not. Born and bred in the West, descendants of coal miners and iron workers, they have joined the Quest for the Lonely Mountain partly to seek their fortune and partly because they were told the beer was free.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Filmy: Hobbit i WP, In Westron (English), Informacje medialne

3 Komentarzy do wpisu "Bofur, Bombur i Bifur…"

Telperion, dnia 14.07.2011 o godzinie 12:23

No to się kompanija szykuje…

Morfinnel, dnia 14.07.2011 o godzinie 13:24

Bombur i Bifur wyszli całkiem nieźle. Ale Bofur jakiś taki azjatycki i trochę przychudy. Nie za bardzo pasuje do rodziny :)

Zenon, dnia 20.07.2011 o godzinie 10:53

Bofur, jak Jakub Wendrowycz.

Zostaw komentarz