Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Peter Jackson oprowadza nas po planie Hobbita

Peter Jackson oprowadza po planie filmowego Hobbita

Na swoim profilu na Facebooku, Peter Jackson zamieścił dziś pierwsze nagranie z planu filmowego Hobbita. Oprowadza nas po znanych już lokacjach (które wciąż wyglądają przepięknie), daje możliwość zapoznania się z drużyną krasnoludów, a do tego pokazuje powitanie aktorów i ekipy filmowej przez rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii.

Jackson obiecuje, że to nie ostatnie tego typu nagranie. Będzie nas informował w ten sposób o pracach na planie co jakiś czas.

Kategorie wpisu: Adaptacje tolkienowskie

5 Komentarzy do wpisu "Peter Jackson oprowadza nas po planie Hobbita"

Galadhorn, dnia 14.04.2011 o godzinie 12:35

Sposób, w jaki docierają do nas informacje o „Hobbicie” jest inny niż w czasach kręcenia „WP”. Świat mediów się zmienił. I fajnie, bo od samego początku możemy mieć dużo wieści z pierwszej ręki. zx, dzięki za tego newsa! Czekamy na więcej informacji o ekranizacji „Niziołka”.

zx, dnia 14.04.2011 o godzinie 13:17

Fajne jest to, że wychodzi mu to naturalnie. Niby taki wymóg (poniekąd, bo jednak mniejszość tak robi) dzisiejszych czasów, ale u Jacksona nie widać, że to obowiązek. Robi to dla nas.

Drzewiec, dnia 14.04.2011 o godzinie 15:52

Filmik robi wrażenie :)

Telperion, dnia 14.04.2011 o godzinie 20:36

Super zx że trzymasz rękę na pulsie! Dzięki wielkie!

Kapelanus, dnia 25.04.2011 o godzinie 15:37

Pietrek trochę się postarzał, ale trudno się dziwić, przecież minęło już 10 lat od Drużyny Pierścienia. Dotychczas myślałem, że ten film będzie taki sobie, że na pewno nie będzie lepszy od WP, że Jackson chce zarobić na dawnej świetności. No bo wiecie, Hobbit jest dużo słabszy od WP, pod tym głównie względem, że jest pisany dla młodszych czytelników. Ale po obejrzeniu tego filmiku mogę stwierdzić, że ta ekranizacja może być równie świetna co poprzednia. Jestem teraz dobrej myśli i z utęsknieniem czekam na Hobbita. :)

Zostaw komentarz