Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Ostatni Marsz Entów – XIII Tolk Folk

The_Last_march_of_the_Ents_by_AureliopoelioZ wielką radością chcieliśmy Wam donieść, iż XIII już Tolk Folk odbędzie się w dniach 7-9 lipca 2011 roku. Przyznam, że po zeszłorocznych perturbacjach i nieoficjalnym Tolk Folku – jak go nazywa sam organizator spotkań Jarosław Elek Florczak – oczy wszystkich istot Śródziemia zwrócone były na południe – ku Bielawie. Na szczęście dzięki uporowi wielu osób spotkanie Tolk Folk odbędzie się po raz kolejny. Tegorocznym tematem przewodnim jest Ostatni Marsz Entów.

Nowe informacje będą pojawiały się na bieżąco na stronie Tolk Folk, wszelakiego rodzaju pytania i odpowiedzi dla tych co wybierają się do Bielawy pierwszy raz i nie tylko, znaleźć można na Forum Hobbitonu w potężnym dziale Tolk Folk.

The Last March of the Ents by ~Aureliopoelio on deviantART

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Informacje medialne, Wydarzenia

3 Komentarzy do wpisu "Ostatni Marsz Entów – XIII Tolk Folk"

Morfinnel, dnia 14.01.2011 o godzinie 15:01

Trochę się nie zgadzają numerki. W tytule jest XIII, a w treści XII. 😛

Nerya, dnia 14.01.2011 o godzinie 16:39

Ano prawda, powinien był XIII. Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie zawitał do Bielawy, a ma taką możliwość, nie ma co się wahać. To impreza tak genialna i przepełniona tym unikalnym tolkienowskim klimatem, że po prostu trzeba w niej uczestniczyć. 😉 W ubiegłym roku były obawy, całe szczęście że teraz tego problemu nie ma, a w lipcu znowu będziemy mogli przenieść się do sowiogórskiego Śródziemia.

Galadhorn, dnia 22.01.2011 o godzinie 10:52

Może w końcu się wybiorę? Telp, dzięki za ciekawego newsa!

Zostaw komentarz