Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Mamy trzy lata…

DSC_0019W kwietniu mija trzecia rocznica powstania Elendilionu. Z okazji urodzin, życzymy sobie i Wam niewyczerpalnej ilości ciekawych wydarzeń w świecie miłośników twórczości J.R.R Tolkiena. Zamknęło się koło wydarzeń i zmian, poznaliście sześć nowych grafik które przygotował dla nas Thalion.

Do tej pory pojawiło się tutaj 931 wpisów, a Wy drodzy czytelnicy zostawiliście na naszym serwisie aż 4539 komentarzy… Trzecie urodziny serwisu to chyba najlepsza okazja by raz jeszcze podziękować Wam za udział w tej tolkniętej inicjatywie, w imieniu całego zespołu redaktorskiego serwisu (które jest notabene spore)  dziękuję Wam za czytanie naszych tekstów, dzielenie się z nami waszymi uwagami w komentarzach a autorom felietonów i newsów za spędzony nad ich pisaniem czas.

Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy świętować jeszcze wiele urodzin Elendilionu!

Zdradzę, że przygotowujemy kolejną odsłonę konkursu fotograficzny z okazji urodzin serwisu. Szczegóły już wkrótce!

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Tolkienowski internet, Twórczość fanów, Wydarzenia

1 komentarz do wpisu "Mamy trzy lata…"

Galadhorn, dnia 29.04.2010 o godzinie 21:47

To już trzy lata! Ale ten czas leci. Lubie od czasu do czasu wracać do pierwszych naszych newsów. Ileż zdarzeń udało się utrwalić. Cieszę się, że dzięki pracy Telperiona, Athrandira, Toma Goolda i wielu innych osób możemy brać udział w takiej niezwyklej kronikarskiej inicjatywie.

Mam nadzieje, że nasz zespół redaktorski będzie się rozrastał. Mam nadzieje, ze do mnie, Tornene, Lorda Ya, Dagnerie, Halcatry i innych autorów dołączą kolejni miłośnicy Tolkiena.

Pozdrawiam. Dziękuję. Cieszę się.

Zostaw komentarz