Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Fornost 2010

Źródło: Forum „Elendili”

Nadchodzi konwent pełną gębą. Nadchodzi Fornost. Jeśli nie słyszeliście jeszcze o tym konwencie – przeczytajcie ten tekst, aby się o nim dowiedzieć. Jeśli wahacie się nad zagospodarowaniem terminu 9-18 lipca b.r. – przeczytajcie ten tekst, abym mógł rozwiać wątpliwości. Jeśli jesteście zdecydowani, że za żadne skarby nie odwiedzicie w tym roku Żegiestowa pod Nowym Sączem – nawet nie wiecie, co tracicie. Bowiem nadchodzi konwent pełną wersją. Nadchodzi Fornost!  A co na nim?

  • Duża ilość larpów opracowana przez doświadczonych scenarzystów, którzy gwarantują świetną rozrywkę. Ponadto dokładnie wyselekcjonowane konkursy, turnieje, gry i warsztaty, czyli program konwentu pełen doskonałej zabawy.
  • Więcej rozrywki, niż kiedykolwiek wcześniej. Otwarty całą dobę dobrze wyposażony games room. Codzienne ogniska wraz z typową, konwentową atmosferą, którą wszyscy uczestnicy znają i lubią.
  • Do tego wygodne warunki pobytu dostosowane do 10-dniowego obozowania. Darmowe sanitariaty, domowy catering na samym polu namiotowym, a także możliwość wynajęcia kwater agroturystycznych za niewielką cenę, „o rzut kamieniem” od obozu.

Dostępny jest trailer konwentu. Wszystkich, którzy chcą mieć pojęcie jak to wyglądało w zeszłym roku zachęcam również do obejrzenia pełnego filmu Fornostowego. Dalej się wahasz, drogi czytelniku? Dajemy więc możliwość abyś mógł poczuć tę atmosferę Fornostu jeszcze przed nim samym. Otóż każda pełna wersja ma swoje demo, a naszym demem w tym roku będzie tradycyjna już Fornostowa Studniówka. I to już wkrótce! Dlatego czuj się zaproszony na weekend 23-25 kwietnia do miejscowości Chęciny pod Kielcami, gdzie w cieniu wielkiego zamku spotkamy się wszyscy aby poczuć tę nadchodzącą atmosferę. Ponadto tylko tam i tylko wtedy odbędzie się AntyLARP – idealne połączenia larpa oraz parodii wszelkich gier rpg. Więcej informacji znajduje się na stronie Fornostu. W celu ułatwienia organizacji dostępne są też zapisy uczestników pod adresem studniowka@fornost.com.pl

To tyle. Wiele jeszcze będzie się działo. A na razie… Odliczanie czas zacząć!

Więcej informacji pod adresem www.fornost.com.pl
Zachęcamy także do dyskusji na www.forum.rotn.pl

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Gry tolkienowskie, Wydarzenia

3 Komentarzy do wpisu "Fornost 2010"

BoKu, dnia 21.04.2010 o godzinie 23:26

Cieszę się, że newsy znów goszczą na elendilionie.

Galadhorn, dnia 22.04.2010 o godzinie 9:58

:-) Zapraszamy innych Redaktorów do tworzenia newsów! Kwiecień to chyba ważny miesiąc dla Elendilionu… Trzy lata temu…

Erunno, dnia 20.05.2010 o godzinie 19:33

Szkoda, że nie mogę być na tym Fornoście. Mama nie pozwoli mi pojechać (mój wiek to 13 lat).

Zostaw komentarz