Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Parma Hereno Nalmiristo numer 7. już jest!

Parma Hereno Nalmiristo #7 - okładkaWłaśnie na stronie Bractwa Rivendell pojawił się najnowszy numer PHN. Tym razem znajdziecie w nim teksty traktujące o morzu, krótkie rozprawy na temat kanonu tolkienowskiego oraz muzyki jako siły tworzącej świat. Także w tym numerze dwa niezwykłe wywiady z twórcami brytyjskich filmów fanowskich: Brianem Laverym (The Hunt for Gollum) oraz Kate Madison (Born of Hope). Jak zwykle nie zabrakło przepisów kulinarnych oraz ćwiczeń do kursu sindarinu Thorstena Renka. Całość ozdobiona ilustracjami Marii „Maryen” Jędrzykiewicz oraz Anke „Elleth” Tollkühn, artystki z Niemiec.

Najnowszy numer można zobaczyć na naszej stronie. Został on zamieszczony na serwisie issuu.com, skąd, po rejestracji, można pobrać plik pdf.

O zapowiedzi tego numeru pisaliśmy także wcześniej.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Nowości wydawnicze, Tolkienowski internet, Twórczość fanów, Wywiady

3 Komentarzy do wpisu "Parma Hereno Nalmiristo numer 7. już jest!"

Galadhorn, dnia 20.03.2010 o godzinie 21:31

Bardzo dobra wiadomość. Spróbuję jutro po powrocie z gór wrzucić do pocket pc i poczytać w kolejnej podróży.

Janusz "Ivellios" Kamieński, dnia 20.03.2010 o godzinie 22:16

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :)

Prosiłbym osoby, które zapoznają się z tym wpisem o przekazanie informacji o nowym numerze dalej, na forach, na których się udzielacie. Nie wszędzie jesteśmy w stanie dotrzeć. Dziękuję! :)

Janusz "Ivellios" Kamieński, dnia 23.03.2010 o godzinie 12:40

Ponieważ pobieranie z issuu.com wymagało rejestracji w serwisie, zamieściłem też wszystkie numery na stronie Rivendell do pobrania bezpośrednio przy przeglądarce. Mam nadzieję, że ułatwi to korzystanie wszystkim. Numery można pobrać z http://www.rivendell.toron.pl/dzialalnosc/phn/

Zostaw komentarz