Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia 2009

Drodzy Czytelnicy, życzymy Wam, żeby to Boże Narodzenie upłynęło w spokojnej, rodzinnej atmosferze, by radość w Waszych sercach towarzyszyła Wam także w Nowym Roku 2010! Specjalne podziękowania kierujemy też w stronę wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju Elendilionu w minionym roku. Dzięki Wam nasz serwis jest miejscem, które żyje własnym życiem i do którego warto wracać. Zapraszamy do współpracy również w Nowym Roku.

 

Coroczną tradycją Elendilionu jest też elfi posłaniec, jak zwykle przynoszący ciekawe prezenty pod elendilową choinkę.

Tym razem prezentem dla Was jest unikalne nagranie audycji radiowej sprzed kilkunastu lat, poświęconej Listom od św. Mikołaja J.R.R. Tolkiena! Nagranie zostało przeniesione do postaci cyfrowej z taśmy magnetofonowej w ramach naszego nowego projektu – tolkienowskiego archiwum cyfrowego.

Cudowne Podróże – Listy od św. Mikołaja (PR BIS, 1995)

[plik RAR, 6.8 MB]

Uwaga: plik jest dostępny dla zarejestrowanych użytkowników forum i zabezpieczony hasłem – hasło znajdziecie w naszym świątecznym temacie na forum (szukajcie postu Toma Goolda). Do otwarcia pliku wymagany jest darmowy program 7Zip (lub WinRAR) oraz program odtwarzający pliki mp3 (np. Winamp, Aimp2, VLC).

Kategorie wpisu: Informacje techniczne, Pliki do ściągnięcia

3 Komentarzy do wpisu "Radosnych Świąt Bożego Narodzenia 2009"

Galadhorn, dnia 25.12.2009 o godzinie 11:16

Radosnych Świąt pełnych miłości i światła! Tomie, dzięki Ci za świątecznego newsa i za piękny dar. Ściągniemy sobie dziś audycję i posłuchamy z dziećmi moich przyjaciół. Pozdrowienia z Góry Kalwarii!

Telperion, dnia 25.12.2009 o godzinie 12:43

Pozdrawiam z zimnej północy. Kochani Czytelnicy i autorzy newsów! Radości i prawdziwego Świętowania z okazji narodzin dzieciątka!
Niech gwiazdy (w tym betlejemska) oświetlają Wasze ścieżki.
Nie mogę się doczekać naszego kolejnego wspólnego roku na Elendilionie.
Dziękuję Wam za wszystko!

Mateusz, dnia 25.12.2009 o godzinie 21:43

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego narodzenia życzy społeczność serwisu http://Www.Tolkien-World.Info :]

Zostaw komentarz