Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Tolknięta Lista Przebojów w Elendili FM

Wasze tolkienowskie radio zaprasza już dziś i w najbliższą niedzielę do wysłuchania audycji pełnej muzyki, dobrych życzeń i przedświątecznej atmosfery. Wtorkową audycję 15 grudnia poprowadzi „DJ Galadhorn” oraz jego pomocnik, R2D2. W audycji, która rozpocznie się o 20.00 i potrwa do 23.00 przedstawimy propozycje do drugiego notowania Tolkniętej Listy Przebojów. Przewidujemy też pewną humorystyczną niespodziankę.

W niedzielę 20 grudnia, oprócz Tolkniętej Listy Przebojów, posłuchacie też wyboru muzyki z archiwów Toma Goolda.

Oto ramowy program niedzielnej audycji:

20.00 – Hymn Elendilich i przywitanie
20.05 – Rozmowa Toma i Galadhorna o wydarzeniach dnia, przygotowaniach świątecznych, Earendelu oraz Godach w Śródziemiu (które przypadają na nasz 22 grudnia) – w tej części wysłuchamy wyboru muzyki przygotowanego przez Toma Goolda.
21.00 – Koncert życzeń z konkursem
22.00 – Tolknięta Lista Przebojów (notowanie 2.)
23.00 – Zakończenie programu

Z Radiosłuchaczami łączyć się będziemy przez Gadu Gadu (nr 4425669) oraz przez Czatownika, czyli czat tolkienowski Niezapominki. Elendili FM zaprasza swoich Słuchaczy do bezpośredniego kontaktu w czasie trwania audycji. W konkursach będziecie mogli wygrać kilka płyt Drużyny Trzeźwych Hobbitów, Gwaihiry oraz Legendę o Sigurdzie i Gudrun.

Jak wysłuchać radia? Wystarczy program do odbioru radia internetowego (np. Winamp, Aimp2, VLC). A jutro w godzinach 16.00-24.00 wystarczy kliknąć na ten odnośnik.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Tolkienowski internet, Twórczość fanów

Brak komentarzy do wpisu "Tolknięta Lista Przebojów w Elendili FM"

Zostaw komentarz