Zima…
– Wcale mi się to nie podoba – wysapał za plecami Froda Sam. Śnieg bywa piękny o jasnym ranku, ale wolę go oglądać za oknami, leżąc w łóżku. Szkoda, że to całe pierze nie leci na Hobbiton. Tam by się może ucieszyli. (J.R.R Tolkien, Władca Pierścieni, Muza 2004, s. 382)
Z niezmierną radością przedstawiamy Wam, drodzy Czytelnicy, przedostatnią już, niestety, z grafik dla poszczególnych pór roku, które przygotował dla nas Thalion. To już zima, za oknami zaczyna prószyć śnieg wirując w szaleńczym tańcu z wiatrem, mróz znów tworzy lodowe kalejdoskopy na naszych oknach, a herbata z miodem i cytryną przecież w żadną inną porę roku nie smakuje tak dobrze jak właśnie zimą.
Pięknej zimy Wam życzymy!
Inne nasze zimowe newsy to Hu hu ha! praz Quenya na zimową porę.
Kategorie wpisu: Informacje techniczne, Kalendarium Śródziemia, Twórczość fanów
6 Komentarzy do wpisu "Zima…"
Galadhorn, dnia 14.12.2009 o godzinie 23:50
Moja hobbicka natura każe się zgodzić z Frodem, ale mam też w żyłach awanturniczą domieszkę, która pozwala się radować śnieżkiem, mrozem, świeżym powietrzem i fantastycznymi zimowymi sportami, które można będzie teraz uprawiać.
Telperionie, wielkie Ci dzięki za ten news. Zimowa grafika stanie się teraz moją ulubioną obok lata i przedwiośnia, które widziało tylko niewielu 😉
Pozdrowionka o zimowej porze (żałuj, żeś nie w Polsce – Telp. U Was w Eire nie ma na pewno takiej zimy).
Tom Goold, dnia 15.12.2009 o godzinie 9:42
Piękna grafika! Cieszę się ogromnie, że dzięki Telperionowi ten serwis ma profesjonalną oprawę graficzną.
tallis, dnia 15.12.2009 o godzinie 20:28
Takie ilustracje to można oglądać ciągle. Odjazdowe
poz
tal
Ivellios, dnia 15.12.2009 o godzinie 23:12
Świetna! Brawo!
Galadhorn, dnia 18.12.2009 o godzinie 16:05
To zdanie z Hobbitonem to się naprawdę udało, Telperionie. Co za odwaga!
Ankali, dnia 20.12.2009 o godzinie 0:21
Mnie się też podoba, aż się zimno robi! (a i tak jest -14)
Zostaw komentarz