Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Świat Sigurda i Gudrún w Elendili FM!

Radio Elendili FM wraca do Waszych domów! W grudniu planujemy kilka audycji, w tym wielki program z okazji Szóstych Urodzin Forum Elendilich – dnia 8 grudnia! Już jutro – 1 grudnia – w godzinach 17.00-22.00 zapraszamy do wysłuchania audycji, na którą składać się będą archiwalne nagrania, a od godz. 20.00 audycja na żywo pt. „Świat Sigurda i Gudrun”. Z naszymi Radiosłuchaczami łączyć się będziemy przez Gadu Gadu (nr 4425669) oraz przez Czatownika, nasz nowo aktywowany czat, na którym gospodyniami są codziennie Dagnerie oraz Earwen. Zapraszamy w czasie trwania audycji do bezpośredniego kontaktu z naszym studiem.

Jak wysłuchać radia? Wystarczy program do odbioru radia internetowego (np. Winamp). A jutro w godzinach 17.00-22.00 wystarczy kliknąć na ten odnośnik. Wykupiliśmy miejsce dla 100 radiosłuchaczy (w zeszłym roku mogło nas słuchać tylko 50 osób, co mocno ograniczyło nam radiową zabawę). Zapraszamy już jutro!

A już dziś możesz zostać Przyjacielem Radia Elendili FM (tutaj).
Wziąć udział w zbieraniu typów do naszej Tolkniętej Listy Przebojów (tutaj).

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Informacje medialne, Tolkienowski internet, Wydarzenia

2 Komentarzy do wpisu "Świat Sigurda i Gudrún w Elendili FM!"

Galadhorn, dnia 02.12.2009 o godzinie 12:32

Kolejna audycja, tym razem wyłącznie muzyczna (z muzyką tolkienowską i muzyką przysłaną przez dzisiejszego Jubilata, Dzikiego z…) dziś wieczorem o godzinie 20.00.

Wczoraj słuchało nas 25 osób. To dobry wynik jak na tak małe radio. Dziękujemy za aktywny udział wszystkim czatownikującym :)

Boscar, dnia 17.01.2010 o godzinie 15:20

A co z radiem na nowy rok?

Zostaw komentarz