Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Konkurs na logo XI TOLK FOLKU rozstrzygnięty!

mor1Dziś, na oficjalnej stronie TOLK FOLKU ogłoszono wyniki konkursu na logo dla tej największej tolkienowskiej imprezy w Polsce. Przypomnijmy że tematem przewodnim tegorocznego spotkania w Bielawie, będzie odtworzenie Bitwy pod Czarną Bramą. Jury – w składzie członków ST WIEŻA – wybrało pracę Przemysława Thaliona Baraniaka (o twórczości tego artysty pisaliśmy już kiedyś tutaj). Zwycięzcy gratulujemy, a Wam drodzy czytelnicy przypominamy że XI TOLK FOLK odbędzie się w dniach 09-12.07.2009 oczywiście w Bielawie.

Wszelkie informacje na temat tej imprezy możecie śledzić na stronie TOLK FOLKU, forum Hobbitonu, oraz na forum Elendilich.

Pozostałe prace przysłane na konkurs można obejrzeć tutaj.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Twórczość fanów, Wydarzenia

2 Komentarzy do wpisu "Konkurs na logo XI TOLK FOLKU rozstrzygnięty!"

Tornene, dnia 29.05.2009 o godzinie 22:42

Ciężki wybór miało jury, ciężki… :)
Bardzo podoba mi się symbolika logo eaneli – zawiera w sobie ważny przekaz: czarna brama runęła, coś zostało zmiażdżone, bezpowrotnie legło w gruzach, i jednocześnie zarys klepsydry (nie wiem czy zamierzony) dodaje akcent nieodwracalności czasu i koniec epoki. Doskonały przejrzysty i „nośny” koncept, szkoda tylko, że nie została zastosowana czcionka komputerowa.

Elek, dnia 30.05.2009 o godzinie 11:00

Oj, przyznam, że dyskusja była bardzo burzliwa.

Zostaw komentarz