Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Strażnicy zapraszają na Fornost 2009

FornostStowarzyszenie Miłośników Literatury Fantasy Rangers of the North (RotN) zaprasza na kolejną odsłonę tolkienistycznego konwentu larpowego Fornost, który odbędzie się w terminie 20 – 26 lipca w Żegiestowie pod Nowym Sączem. Oprócz licznych LARPów (RPG w terenie), konkursów i turniejów, udostępniamy całodobowy, doskonale wyposażony games room. Każdy dzień to wiele atrakcji zakończonych codziennymi ogniskami z gitarami, śpiewem i rewelacyjnym towarzystwem! Ponadto, z okazji X-lecia istnienia zespołu „Rangers of the North” zapewniamy jeszcze więcej rozrywek, niespodzianek oraz nagród niż w ubiegłym roku.
Najważniejsze tegoroczne atrakcje to:
– dwudniowa Gra Główna „Próba Ognia” osadzona w jednym z królestw Arnoru
– bitewna gra terenowa z użyciem bezpiecznej broni
– nieustający Turniej Strażników
– LARP „Black and White”
– LARP „Dias Irae” w świecie Warcraft
– LARP „Garnizon”

Jeśli ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości, czy Fornost jest imprezą dla niego, zachęcamy do odwiedzenia strony konwentu http://www.fornost.com.pl/ a także forum Strażników Północy http://www.forum.rotn.pl/ na którym można się zapoznać z opiniami zeszłorocznych uczestników.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Wydarzenia

3 Komentarzy do wpisu "Strażnicy zapraszają na Fornost 2009"

Nol, dnia 22.05.2009 o godzinie 10:56

Od siebie mogę tylko dodać, że to cudowna okolica :) dolina otoczona górami i lasami, obok przepiękna rzeka Poprad :) niedaleko do Krynicy, Muszyny i Piwnicznej, których chyba nie trzeba reklamować :)

Mithrandir, dnia 26.05.2009 o godzinie 10:47

Tak. Jest naprawdę pięknie. Wrzuciliśmy ostatnio trochę zdjęć z okolicy, w której będzie rozgrywać się gra główna http://fornost.com.pl/2009/index.php/galeria/samgallery/4-Gra%20G%C5%82%C3%B3wna a okolica jest jeszcze ładniejsza (na tych zdjęciach praktycznie nie widać wszechobecnych gór, bo staraliśmy się dobrać w miarę płaski teren). Szczerze mówiąc, to przez godzinę chodziłem z aparatem cykając zdjęcia jak szalony. Widoki naprawdę są niesamowite!

A że oprócz widoków świetne towarzystwo będzie, dobre warunki sanitarne itd. – to naprawdę nie rozumiem jak można nie przyjechać 😉

Elendilion – Tolkienowski Serwis Informacyjny » Blog Archive » Wspomnienie z Fornostu, dnia 09.01.2010 o godzinie 13:18

[…] lipcowym konwencie larpowym Fornost pisaliśmy już w naszym serwisie (np. tutaj). Stowarzyszenie Miłośników Literatury Fantasy Rangers of the North (RotN) w dniach 20–26 […]

Zostaw komentarz