Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Zlot ARDA 2009

ardaPora już chyba budzić się powoli moi drodzy z zimowej ospałości, dni są coraz dłuższe, słońce zaczyna grzać w ten miły znany nam sposób… Bardziej odważni (i zorganizowani) mogą nawet zacząć snuć plany wakacyjnych podróży i wyjazdów. Warto pamiętać o zarezerwowaniu kliku dni w drugiej połowie sierpnia (dokładny termin Zlotu nie jest jeszcze znany) na odwiedziny w Kotlinie Kłodzkiej i odbywającego się tam w tym roku Zlotu ARDA.

Czym jest Zlot ARDA? Kilka słów wyjaśnienia ze strony organizatorów:  (nowa strona Zotu ARDA)

Oferujemy Ci podróż do Śródziemia, oderwanie się na kilka chwil od zwykłej, szarej codzienności. Jesteśmy grupą miłośników twórczości J. R. R. Tolkiena i Zlotem realizujemy swoje marzenia o podróży do świata elfów, hobbitów i chodzących drzew. Są wśród nas przedstawiciele wszystkich plemion przemierzających szlaki Śródziemia. Niezależnie od tego, czy czujesz w sobie duszę krasnoludzkiego wojownika, Rohirrimskiego zaklinacza koni, czy strażnika Północy znajdziesz wśród nas swoje miejsce.

Aby dowiedzieć się więcej, koniecznie odwiedźcie nową stronę poświęconą Zlotowi, (tu) znajdziecie tam przewodnik po plemionach ARDY, aktualności, galerie zdjęć oraz forum dla uczestników Zlotu.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na więcej informacji i zdjęć.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Wydarzenia

2 Komentarzy do wpisu "Zlot ARDA 2009"

Ivellios, dnia 13.02.2009 o godzinie 19:03

Witam!

No i sprawa wydała się przed moim ogłoszeniem 😉 Ale oficjalne ogłoszenie nadejdzie już nie długo. Głównie dla tego, że chcemy podać dokładny termin i miejsce.

Także drodzy tolkieniści! Czekajcie na kolejne informacje, bo te już niedługo!

Dziękuję Telperionowi, za ubiegnięcie mnie 😉 Oczywiście nie mam urazy :)

Ivellios, dnia 24.02.2009 o godzinie 15:34

Strona Ardy dostępna jest pod adresem http://atlantise.ath.cx/arda/ niestety dostawca aliasów dla Ardy zwinął prawdopodobnie swoje skrzydła i aliasów nie ma :/

Zostaw komentarz