Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

LOTR.COM.PL powraca

OkoPo latach, z niebytu, wczoraj o północy do świata żywych powrócił portal lotr.com.pl. Po wielu zawirowaniach związanych ze zmianą domeny (lotr.pl na lotr.com.pl),  powracamy z nowym portalem i masą pomysłów, do wykorzystania. Chcemy przekazywać najświeższe informacje związane nie tylko z twórczością Tolkiena, ale wszystkim co tak naprawdę ważne. Lecz to nie koniec. W najbliższej przyszłości pragniemy zapełnić łamy portalu licznymi artykułami, tłumaczeniami i newsami. Nazgule (czyt. Administracja LOTR.COM.PL) zadbają o najwyższy poziom merytoryczny treści, na jaki tylko stać śmiertelników. Na wytrwałych i odważnych czeka tez forum dyskusyjne, lecz ostrzegam, na nawet najmniejsze potknięcie czeka bezlitosna Loża Szyderców…

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski

3 Komentarzy do wpisu "LOTR.COM.PL powraca"

Galadhorn, dnia 30.08.2008 o godzinie 20:51

Znakomita wieść. Mam nadzieję, że Lotr.pl i Elendilion będą w stałym kontakcie. Zapraszamy do współpracy! Będę chętnie do Was zaglądał.

Adlorem, dnia 30.08.2008 o godzinie 21:24

Ostatnio przejrzałem Tolkien Toplistę i zrobiło mi się smutno… Wiele z odnośników nie działało a większość z tych, które działały informowała o tym że serwis już dawno zakończył swoją działalność. No cóż tak to jest, jeśli strony powstają na fali powstającego filmu, niemniej jednak to smutne. Zatem miło przeczytać, że któraś ze stron ponownie się reaktywowała :) Powodzenia.

Tallis Keeton, dnia 01.09.2008 o godzinie 1:23

Jeszcze jeden portal tolkienowski? Tego jest przecież bardzo dużo o ile wiem? No, ale i tak wszystkiego najlepszego twórcom życzę na nowej drodze itd :) Uwaga – czepliwość językowa – Adlorem, nie można się ‚ponownie reaktywować’, można się ‚ponownie aktywować’, albo można się ‚reaktywować’ :) No, chyba, że strona padała więcej, jak raz?
poz
tal

Zostaw komentarz