Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Tolk Folk 2007 w Telewizji Sudeckiej

tolk-folk.jpgMinęło kilka miesięcy od Tolk Folku i mimo że były już relacje, zdjęcia i filmy łatwo zapomnieć jak było wtedy gorąco…. Tym razem dzięki Telewizji Sudeckiej, możemy przenieść się do Bielawy, aż na 13 minut. Jak uczestnicy zapewne pamiętają, dziennikarze telewizji odwiedzili pole namiotowe i park miejski w ostatni dzień trwania imprezy. Powstał w ten sposób reportaż który możecie obejrzeć na stronie TV Sudeckiej (tutaj). Mam nadzieje, że sprawi on radość tym którzy padli w bitwie o Gondolin, a tych których w tym roku zabrakło, zachęci do przyjazdu w Góry Sowie w 2008 roku.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Informacje medialne, Twórczość fanów

2 Komentarzy do wpisu "Tolk Folk 2007 w Telewizji Sudeckiej"

Tornene, dnia 05.10.2007 o godzinie 11:30

Miło było znów zobaczyć i usłyszeć styl Pana Tadeusza [;)], a jeśli mam choć szczątkowe umiejętności dedukcji, to jedną z gwiazd programu byłeś Ty, Telperionie :) Gratuluję „gadanego” – ja bym nic nie powiedział, bo nie umiałbym zacząć, a nie chciałbym skończyć :)))

A gdyby tak odwiedzić Bielawę za rok?….

Telperion, dnia 05.10.2007 o godzinie 14:57

Szkoda gadac…
Pytania dziennikarzy byly dosc… dziwne, jak na 2 minuty rozmowy np, „Jak to jest z wyborami u Tolkiena….” , lub „co najbardziej podoba mi sie u Tolkiena” i odpowiedz na takie pytanie rzucone na twarz… Chialem zapytac – macie wolne popoludnie?
W dodatku to slonce. przyznam ze reportaz moglby byc lepszy, gdyby TV odwiedzala nas codziennie chocby na 10 minut, bo przeciez dzialo sie o wiele wiecej nic tylko to co widzielismy w materiale. Ale i tak przyjemnie sie ogladalo.. (choc sluchac siebie nie moge.. :-) )
Pozdrawiam

Zostaw komentarz