Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Elendili FM: audycja odwołana

Z powodów technicznych (awaria serwera) Radio Elendili FM niestety dziś nie zagra. Wszystkich słuchaczy bardzo przepraszamy. Zwycięzców I Konkursu Elendilionu ogłosimy dziś przed północą tutaj – w naszym serwisie.

Kategorie wpisu: Tolkienowski internet

5 Komentarzy do wpisu "Elendili FM: audycja odwołana"

Lord Ya, dnia 18.05.2007 o godzinie 19:38

Szkoda, już od dłuższego czasu nastawiałem się na to, że dziś posłucham tej audycji. Mam nadzieję, że jednak w najbliższym czasie Radio Elendili FM zagra. I że to „przed północą” nie oznacza 23:59 ;).

Galadhorn, dnia 18.05.2007 o godzinie 19:41

Dziś przedyskutujemy z Tomem sprawę przenosin radia na inny serwer. Być może będzie to po prostu komputer Toma Goolda. Jestem bardzo zły na serwis stacja.fm
Przepraszamy, że w jakimś sensie popsuliśmy Wam dzisiaj wieczór – wiele osób cieszyło się na tę audycję. W tym ja – bardzo.

:-(

*eowina*, dnia 18.05.2007 o godzinie 20:04

Szkoda. To miała być pierwsza audycja od mojego pojawienia się na Forum (chyba) :-( Ale nic straconego. Na pewno wkrótce się odbędzie (w przeciągu miesiąca?).

Arganthe, dnia 18.05.2007 o godzinie 22:09

Szkoda, już się nastawiłam na słuchanie… No, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja.

Almare, dnia 18.05.2007 o godzinie 23:45

Szkoda :(. Cały tydzień czekałam na tę audycję i wściekałam sie widząc, że nie mogę się połączyć. Myślałam, że to wina mojego łącza, ale widzę, że powód poważniejszy. Mam nadzieję, że niedługo jakas audycja się odbędzie, jeszcze żadnej nie miałam przyjemności wysłuchać. Ale co się odwlecze to nie uciecze, więc nie tracę nadziei :). Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko :)…

Zostaw komentarz