Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Ancalima – internetowy fanzin tolkienowski

Po krótkiej wakacyjnej przerwie, wracamy do Was z nowymi informacjami. Jak zapewne zauważyliście zamieniliśmy ilustracje wiosenną na lato, mamy nadzieję że przypadła Wam ona do gustu.

ancalimapre-copyPierwszy numer internetowego fanzinu Ancalima pojawił się dzisiaj w sieci i można go pobrać ( format PDF) tutaj.

O pracach nad tym nowym fanzinem pisała Halcatra na forum Elendilich:

Z przyjemnością ogłaszam, że niedługo zakończone zostaną prace nad pierwszym numerem Ancalimy – nowego internetowego fanzinu tolkienowskiego! Nasza nieśmiertelna ekipa w składzie Tavaro (redaktor techniczny), Morcia (korekta), Eaneli i Trinity (ilustracje), Nólanis, Valandur, Arneth (teksty), Encaitar (wsparcie moralne) i takie jedno wredne robiące za naczelnego powolutku już kończy dopieszczanie numeru.

Więcej o genezie powstania Ancalimy możecie przeczytać bezpośrednio w artykule –  co w klawiaturze piszczy – autorstwa redaktor naczelnej – Pauliny Halcatry Stefańskiej.

Całemu zespołowi redaktorskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w publikowaniu kolejnych numerów Ancalimy!

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Informacje medialne, Nowości wydawnicze, Pliki do ściągnięcia, Tolkienowski internet, Twórczość fanów

1 komentarz do wpisu "Ancalima – internetowy fanzin tolkienowski"

Ivellios, dnia 17.07.2009 o godzinie 16:05

Świetna sprawa! Kolejny magazyn dostępny dla fanów. Trzymam kciuki za Ancalimę i mam nadzieję, że każdy kolejny numer przyniesie redakcji sporo radości, a nam jeszcze więcej ciekawych tekstów do przeczytania.

Zostaw komentarz