Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Co ma Batman do Śródziemia czyli Humble WB Bundle

Humble Bundle to dość ciekawa inicjatywa związana z grami komputerowymi zapoczątkowana kilka lat temu. Działa to tak, że zostaje wystawiony na sprzedaż pewien pakiet gier (wersji cyfrowych, do pobrania z internetu). Ale cenę ustala sam kupujący, zaczynając od jednego centa. Dlaczego więc nie ograniczyć się do tej kwoty? Po pierwsze, zawsze można się zmotywować tym, że część naszej zapłaty (my wybieramy jaka część) trafia do pewnej organizacji charytatywnej. Po drugie, jeżeli zapłacimy przynajmniej jednego dolara, dostaniemy kod odblokowujący gry w serwisach Steam i Origin (o ile te gry tam są). A po trzecie, być może kluczowe, jest pewna pula gier, które zostaną nam przyznane dopiero wtedy, gdy zapłacimy więcej niż dotychczasowa średnia wpłat. Całość trwa przeważnie dwa tygodnie i potem już raczej nie będzie okazji kupić tego zestawu gier w ramach Humble Bundle (choć są wyjątki). Warto dodać, że inicjatywa pierwotnie raczej celowała w dzieła studiów niezależnych, ale od jakiegoś czasu również większe i bardziej znane studia postanawiają wziąć udział w akcji.

I tak jest tym razem, bo w imprezie udział wzięło Warner Bros Games. Wkrótce dobiegnie końca sprzedaż Humble WB Bundle, w chwili pisania tego newsa zostało jeszcze 5 dni i 6 godzin. Nie pisałbym tego na Elendilionie dlatego, że można w ten sposób tanio dostać świetną grę Batman: Arkham Asylum GOTY (a po przekroczeniu średniej również Batman: Arkham City GOTY). Ani dlatego, że są tam też gry F.E.A.R. 2: Project Origin i F.E.A.R. 3. Nie pisałbym o tym dlatego, że w ten sposób wspieramy akcję We Can Be Heroes walczącą z głodem na Półwyspie Somalijskim. I, prawdę powiedziawszy, nawet gra Władca Pierścieni: Wojna na Północy nie była jeszcze wystarczającym powodem.

Ale oto niedawno pakiet gier został powiększony. Teraz przy przekroczeniu średniej dostaniemy również Lord of the Rings Online wraz z pakietem Steely Dawn Starter Pack (zawiera zbroję Steely Dawn, zestaw zadań Evendim, 500 punktów Turbine i 5 dopalaczy zebranych punktów doświadczenia) i Guardians of the Middle-Earth wraz z DLC Smaug’s Treasure dającym 80,000 sztuk złota i przedmiot zwiększający zyskiwane doświadczenie. Teraz to już chyba warto dać czytającym nas graczom znać, że coś się dzieje. Z tolkienaliów tyle, ale po przekroczeniu średniej dostajemy również gry Scibblenauts Unlimited, F.E.A.R., Mortal Kombat Arcade Kollection, Gotham City Impostors: Professional Kit i zestaw skórek do gry Batman: Arkham Origins (o ile mamy już samą grę).

Zainteresowanych zapraszam na stronę: https://www.humblebundle.com/. Czas macie do 19 listopada do godziny 20. A chwili pisania tego newsa średnia cena wynosiła 4.69$.

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie, Informacje medialne, Tolkienowski internet

1 komentarz do wpisu "Co ma Batman do Śródziemia czyli Humble WB Bundle"

Lord Ya, dnia 14.11.2013 o godzinie 14:07

Z mojej strony prośba. Najpewniej ja nie będę tego zestawu kupować, bo najbardziej interesujące mnie z pakietu Batmany już od jakiegoś czasu mam. Ale gdyby ktoś z naszych czytelników zakupił zestaw, to myślę, że z chęcią przyjmiemy recenzję Guardians of the Middle-Earth.

Zostaw komentarz