Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Zwiastun z dawna oczekiwany!
Pierwszy trailer Hobbita!

O godzinie 4:00 naszego czasu ukazał się pierwszy trailer Hobbita. Nie będziemy niczego zdradzać. Zobaczcie i oceńcie sami.

Niestety w chwili kiedy piszemy tę wiadomość podstrona serwisu trailers.apple.com na której powinien być trailer Hobbita została przeciążona. Dodajemy więc link do wersji 1080p na YouTube:

Kategorie wpisu: Adaptacje tolkienowskie, Filmy: Hobbit i WP, Informacje medialne, Wydarzenia

12 Komentarzy do wpisu "Zwiastun z dawna oczekiwany!
Pierwszy trailer Hobbita!"

Tom Goold, dnia 21.12.2011 o godzinie 5:26

Super. Jak widać wizualnie film będzie utrzymany (co wydawało się od początku oczywiste) w poetyce „Władcy Pierścieni”. Ale powinno być wiele humoru, a sam Freeman w roli Bilba prezentuje się bardzo dobrze.

Galadhorn, dnia 21.12.2011 o godzinie 7:46

Jak dla mnie – wspaniały! Już widać, że wątki hobbickie będą fajnie rozwinięte, że zobaczymy trochę Shire. Krasnoludy bardzo mi się podobają. A ich pieśń… Grandfather Yule już dziś przyniósł mi prezent na Zimowe Gody (gdy do tego jeszcze za oknem jest szronowo-biało – marzenia się spełniają). Można, myślę, już zacząć analizować klatka po klatce to, co czekać nas może w filmie…

Drzewcu, dziękuję za newsa! Nie gniewaj się – pozwoliłem sobie trochę go zredagować.

Telperion, dnia 21.12.2011 o godzinie 8:54

Właśnie obejrzałem z Tarą (mówi że dostała gęsiej skórki jak chłopaki śpiewają – co zawsze jest dobrym znakiem…)
Moim zdaniem rewelacja, trzeba pamiętać o tym, że to produkcja ma ograniczoną ilość materiału z którego mogła złożyć zapowiedz (w końcu jeszcze rok do premiery). Wyrażnie odczuwalne jest powiązanie z Władcą i klimatem filmu z przed 10 lat!
Pozdrawiam i dzięki za newsa tak wcześnie!

Drzewiec, dnia 21.12.2011 o godzinie 13:11

Nie gniewam się. Wpis pisany o 5 nad ranem nie mógł za dobrze wyglądać :). Zwykle śpię do późna.

No i nie wiedziałem jak dodać film z YT żeby wyświetlał się na stronie tak jak teraz 😉

Noatar, dnia 21.12.2011 o godzinie 15:19

Jedno słowo: rewelacja :)

Kalevala, dnia 21.12.2011 o godzinie 18:13

Pieśń krasnoludów jest niesamowita, słucham od godziny w kółko i nie potrafię się oderwać. Krasnoludy wspaniałe – zwłaszcza Thorin (choć wyobrażałam sobie go ZUPEŁNIE inaczej) i Kili. Bilbo bardzo pasuje. Zastanawiam się tylko, co to za czułe gesty Galadrieli do Gandalfa:D.

Erundur, dnia 21.12.2011 o godzinie 20:03

Pożyjemy, zobaczymy. Zajawki zawsze są fajne – taka ich rola, zachęcić.

Hagen, dnia 21.12.2011 o godzinie 20:31

Stylistycznie nawiązanie do WP, ale to przecież nie dziwi. Apetyt rozbudzony, czekamy zatem na kolejne zwiastuny a najbardziej na film. A w międzyczasie przypomnimy sobie Hobbita poprzez lekturę.

Kapelanus, dnia 23.12.2011 o godzinie 11:50

Powiem tak: gdyby nie Ian, to to wszystko nie miałoby sensu. Ta poczciwa twarz i barwny głos i muzyka w tle zawsze wywołują u mnie gęsią skórkę prosto z Mordoru. Gdyby nie tak świetnie dopasowany Gandalf z pewnością nie miałoby to takiego smaczku, który sprawia, że film można obejrzeć kilkanaście razy. XD

Elendilion – Tolkienowski Serwis Informacyjny » Blog Archive » G-i-P report: the teaser runes!, dnia 29.12.2011 o godzinie 8:34

[…] The Hobbit teaser, The One Ring […]

Galadhorn, dnia 10.01.2012 o godzinie 10:33

Czas mija, a mnie się ten zwiastun coraz bardziej podoba. Muzyka, obrazy, stroje, gra Freemana. Już się nie mogę doczekać filmu (i kolejnych zwiastunów).

Dzięki temu newsowi LNDLN miał swój rekord wejść jednego dnia. Odwiedzajcie nas częściej!

Elendilion – Tolkienowski Serwis Informacyjny » Blog Archive » Filmowe nowiny, dnia 02.09.2012 o godzinie 15:49

[…] podróży. Czego oczekujemy w tym zwiastunie? Czy pamiętamy o pierwszym z nich? (pisaliśmy o nim tutaj). Trzymamy palec na pulsie i gdy tylko nowy zwiastun pojawi się w sieci, zaprezentujemy go tutaj […]

Zostaw komentarz