Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Zlot Arda 2009 – Zapraszamy do Śródziemia

Jak co roku, fani twórczości J.R.R. Tolkiena będą mieli okazję spotkać się, by kilka dni spędzić razem w Śródziemiu. Wszystko to możliwe jest dzięki dorocznemu Zlotowi Arda, który w tym roku będzie miał miejsce w województwie zachodniopomorskim.

Spotkaj się z innymi ardowiczami. Przybądź na zlot i poczuj klimat Śródziemia! Niezapomniane przeżycia, dobra zabawa i przygody czekają na ciebie. Czy bliskie ci są plemiona ludzi, elfów, krasnoludów czy hobbitów, każdy może przeżyć tutaj wspaniałą przygodę, którą będzie wspominał przez całe życie. Już dzisiaj zgłoś się na zlot, dołącz do jednego z plemion i razem z innymi ardowiczami przygotowuj do zlotu na naszym forum.

Zlot Arda to doroczne spotkanie fanów twórczości Tolkiena, którzy przenoszą swoją pasję na płaszczyznę współczesnej rzeczywistości. Każdy uczestnik zlotu przygotowuje strój w klimacie plemienia, do którego dołącza i razem ze swoimi współplemieńcami wyrusza na patrole po terenach Śródziemia by sprostać wyzwaniom, jakie przed nimi wyrosną.

Tegoroczny zlot odbędzie się w dniach 26-30 sierpnia i będzie miał miejsce w miejscowości Ostry Róg, opodal Drawska Pomorskiego. Wszystkich fanów Tolkiena, entuzjastów, którzy chcieliby spędzić kilka dni w świecie Ardy, serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na temat zlotu znaleźć można na naszej stronie internetowej: www.arda.org.pl oraz forum zlotowym www.forum.arda.org.pl .

Czy odważysz się podążyć ścieżkami Śródziemia?

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Wydarzenia

1 komentarz do wpisu "Zlot Arda 2009 – Zapraszamy do Śródziemia"

Elendilion - Tolkienowski Serwis Informacyjny » Blog Archive » Zapisy na Zlot Arda - jeszcze jest trochę czasu…, dnia 01.07.2009 o godzinie 21:06

[…] Więcej na temat Zlotu Arda 2009 pisaliśmy już tutaj. […]

Zostaw komentarz