Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Inna wersja Pustkowia Smauga

Pewien hobbit, kilku krasnoludów i jakiś Czarodziej wędrują ku pewnej górze… Czy to znany nam Hobbit: Pustkowie Smauga? Nie do końca. Koniecznie zobaczcie alternatywną wersję i alternatywne zakończenie, a jeżeli film Wam się spodoba, koniecznie dajcie mu „lajka” i „suba” na Youtube. Miłego oglądania!

A z naszych aktualności! Opóźnia się ocena prac nadesłanych na Konkurs Fotograficzny. Ale tylko się opóźnia. Już niedługo wyniki! Weźcie też udział w drugim konkursie z Dziesięciu na Dziesięciolecie, bo przygotowujemy konkurs trzeci, związany z kaligrafią!

 

Kategorie wpisu: Adaptacje tolkienowskie, Fandom tolkienowski, Filmy: Hobbit i WP

3 Komentarzy do wpisu "Inna wersja Pustkowia Smauga"

Lord Ya, dnia 16.01.2014 o godzinie 17:00

Właściwie, sam się wczoraj zastanawiałem, po co nam Bard, skoro można przy tym całym dziale na smoki posadzić Legolasa. Ale widać PJ przewidział takie pytania i Bolg dostał specjalną misję – wywabić wszystkie elfy z Miasta na Jeziorze przez atakiem. Zresztą, Smaug i tak by się liczył za jednego przeciwnika (nawet spodziewałem się, że ktoś z takim tekstem wyskoczy w powyższym filmie).

Co do konkursów, to hola, hola! Jeżeli mnie pamięć nie myli, to plan Dziesięciu Konkursów na Dziesięciolecie został ogłoszony zanim ostatecznie podjąłem decyzję o organizowaniu tego z GOME. Jeżeli policzysz ten konkurs za drugi, to gdzieś z rachunku wyleci Twój dziesiąty. Wymigujesz się od organizowania? 😉

Ok, tak poważnie. Nie planowałem tego konkursu jako jeden z tych dziesięciu i jeżeli masz je wszystkie przemyślane, przygotowane nagrody itp., to nie chciałbym rozbijać tych planów tylko dlatego, że mój konkurs zbiegł się w czasie w tymi. Ale równie dobrze może być traktowany jako jeden z tych dziesięciu konkursów. To już zależy od Ciebie.

Galadhorn, dnia 16.01.2014 o godzinie 17:21

Będzie mi bardzo miło, jak pozwolisz dołączyć Twój konkurs do Dziesięciu na Dziesięciolecie.

:-)

Undómiel, dnia 16.01.2014 o godzinie 17:57

Bardzo lubię wiele filmów HISHE… How LOTR should have ended szczególnie… w Tym powyższym rozbroiła mnie scena z Gandalfem i Radagastem:D !!!

Zostaw komentarz