Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Zwiastun filmu Hobbit – Pustkowie Smauga już jest!!!


Zapraszamy do obejrzenia drugiego trailera filmu Hobbit – Pustkowie Smauga!

Kategorie wpisu: Filmy: Hobbit i WP, Informacje medialne

10 Komentarzy do wpisu "Zwiastun filmu Hobbit – Pustkowie Smauga już jest!!!"

Fau Brandybuck, dnia 01.10.2013 o godzinie 22:52

Zawartość Hobbita w Hobbicie – 5% – niestety :(

Lord Ya, dnia 02.10.2013 o godzinie 7:29

Ten zwiastun wypada znacznie lepiej niż pierwszy, to już nie jest po prostu seria scen akcji. I Smuag jest lepiej pokazany – właściwie nie jest i dalej można snuć domysły. No, pomijając fakt, że już go ostatnio widzieliśmy.
Oko Saurona? Ja już chyba nie jestem zaskoczony.

dobry, dnia 02.10.2013 o godzinie 8:25

dobry zwianstun ;p

Estel, dnia 02.10.2013 o godzinie 20:36

Zgadzam się z Fau Brandybuck mało Hobbita w Hobbicie znanego z książki. Dla mnie film jest lekko inspirowany książką. To wizja przede wszystkim reżysera i scenarzystów. Pełna nawiązań do Władcy pierścienia. Christopher Tolkien będzie wściekły. Film Hobbit jako film świetny a jak adaptacja temat luźna, średnia. Trailer bajer głos Smauga zarąbisty. Film obejrze. Pozdrawiam, namarie :)

Zenon, dnia 03.10.2013 o godzinie 12:33

Zwiastun sam w sobie niezły. Tylko czy coś mówi o filmie? Bo dla mnie niewiele.

dobry, dnia 05.10.2013 o godzinie 7:31

Tak ogolnie to ja wiedzialem ze te filmy to kupa (lacznie z WP), ale po zobaczeniu dzisiaj beorna na hatak.pl – stwierdzam ze te filmy to totalne kupy ;/. (Film fantasy !inspirowany! Tolkienem…)

http://hatak.pl/contents/zvldtoe-1380899317.jpg.pagespeed.ce.YAcAQgr9Nj.jpg

Estel, dnia 05.10.2013 o godzinie 13:32

Komentarz dla „dobry” jak tobie filmy się nie podobały to szanuję twoje zdanie ale po kiego grzyba rzucasz przymiotnikiem „kupa”. Nie podoba się film to nie patrz. Szanuj to że inni mają swoje zdanie.

Zenon, dnia 06.10.2013 o godzinie 13:15

Beorn na zdjęciach z planu jest straszny. Mam nadzieję, że w samym filmie będzie nieco lepiej.

aldarion90, dnia 18.10.2013 o godzinie 10:34

Świetna muzyka i głos Smauga. Już nie mogę doczekać się filmu.

tallis, dnia 26.12.2013 o godzinie 3:11

Jeśli kolego dobry chcesz się przekonać jak wygląda zły film to zobacz Eragona, Lochy i Smoki, Wiedźmina albo Conana Niszczyciela 😀
O, i Czerwoną Sonię – pierwszorzędna kupa. Jeśli cię to interesuje 😀
poz :)
tal