Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Plakat do Hobbita: Pustkowia Smauga?


To prawdopodobnie oficjalny plakat do filmu Hobbit: Pustkowie Smauga. Jeżeli tak, jest to pierwszy taki plakat podany do publicznej wiadomości…

Podoba Wam się? Kim jest postać po lewej stronie? Elrond czy Tauriel?

 

Kategorie wpisu: Adaptacje tolkienowskie, Informacje medialne

13 Komentarzy do wpisu "Plakat do Hobbita: Pustkowia Smauga?"

Telperion, dnia 04.04.2013 o godzinie 23:23

Photoshop jak nic… Powklejane postaci….

Baggins, dnia 04.04.2013 o godzinie 23:48

Jeśli to jest plakat to muszę powiedzieć, że jest słabiutki. Tak jak wspomniał już poprzednik wygląda mi to na photoshopa. Zresztą GDZIE JEST BILBO?!

Mals, dnia 04.04.2013 o godzinie 23:50

Nah, wygląda mi to raczej na dzieło fanowskie, choć widok na Dol Guldur niczego sobie. Gandalf w porównaniu do Sarumana wygląda niczym krasnolud, taki jest malutki. Nie wspominając już o napisie Evil Will Rise, który pasuje tam jak…
I cóż miałaby robić Tauriel pośród członków Białej Rady?

Undómiel, dnia 05.04.2013 o godzinie 0:16

Coś tu ewidentnie nie gra… napis to jedno! Każda postać jakoś dziwnie wygląda.. No może poza Sarumanem. A na dodatek kobieta w bieli to zapewne miała być Galadriel, ale mnie bardziej przypomina Eowyn! Ale Dol Guldur rzeczywiście się ładnie prezentuje:)

Radek, dnia 09.04.2013 o godzinie 17:41

Przecież wszystko ładnie widać jak to jest powklejane, i to nawet nie w PS tylko można by nawet powiedzieć, że w Paint

Heru, dnia 11.04.2013 o godzinie 20:37

Podróba jak nic! Postacie powklejane, Gandalf wygląda jak by go z gry komputerowej wyjęli, i Galadriela to nie Galadriela tylko Eowyn z jednego z pierwszych plakatów Dwóch Wież. Co najwyżej na konkurs Mistrzowie Painta!

Tasarien, dnia 15.04.2013 o godzinie 17:17

Tauriel wygląda jakby była w ciąży. Chyba że to jednak
Erlond, to ma nadwagę na plecach.

Maewlam, dnia 09.05.2013 o godzinie 13:22

Co ma być to będzie prawda ?
:)

Andriel, dnia 07.06.2013 o godzinie 8:23

A to nie arwena ?

Andriel, dnia 07.06.2013 o godzinie 17:03

Elrond miał koronę :) i proste włosy
A gandalf to figurka tylko, że tyłem ( widać „sklejenie” na środku całej postaci)

Andriel, dnia 07.06.2013 o godzinie 17:07

Może tło i napis są oryginalne…

tallis, dnia 02.12.2013 o godzinie 18:27

Fake :) figurka Gandalfa a zamiast Galadrieli Eowina.

?Primer cartel de La Desolación de Smaug con el Concilio Blanco? | El Anillo Único, dnia 04.04.2017 o godzinie 8:46

[…] la web polaca Elendilion han publicado el que podría ser el primer poster de La Desolación de Smaug, la esperadísima […]