Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Już czas…

Pora się już chyba przebudzić, przepraszamy Was drodzy czytelnicy za przestoje. Serwis tworzy grono osób które dziwnym zbiegiem okoliczności – jak widać – pochłonięte zostało przez inne banalne czynności jak praca czy studia… Kwiecień zawsze był dla Elendilionu ważnym miesiącem, mija już pięć lat istnienia serwisu, z małymi przerwami ale nieustannie staramy się dzielić z Wami najnowszymi wydarzeniami ze świata fanów twórczości J.R.R Tolkiena.
Mamy tyle ciekawych kategorii na Elendilionie, stworzyliśmy wraz z Wami przez ostatnie pięć lat piękny serwis z którego jesteśmy bardzo dumni. Ciągle tu dla Was jesteśmy – choć każdy z nas ma swoje inne zajęcia które czasami pochłaniają zbytnio, kradnąc czas na szukanie i tłumaczenie newsów – i będziemy się starać nadal tworzyć ciekawy serwis.

Chciałem podziękować, wszystkim dotychczasowym autorom wpisów, i wszystkim tym którzy tutaj zaglądają i nas wspierają. Kiedy przeglądam już nie tylko miesiące wpisów lecz lata, naprawdę czuję radość i dziękuję Wam wszystkim że jesteście częścią tego wszystkiego.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Informacje techniczne, Tolkienowski internet, Wydarzenia

3 Komentarzy do wpisu "Już czas…"

Lord Ya, dnia 02.05.2012 o godzinie 21:47

Ano tak, przecież jakoś tak w kwietniu LNDLN zaczął działalność. To sto lat i takie tam.
Do rzeczy. Po pierwsze, dzięki, Telperionie, za Twoją działalność na Elendilionie – bez Ciebie to kto wie, może byśmy już sobie dali spokój
Druga sprawa, mój wkład. Ostatnimi czasy (nie sugerować się niedawnymi wpisami) w śledzonych przeze mnie aspektach tolkienistyki niewiele się dzieje – żadnych nowych gier, jakiś ciekawych inicjatyw fanowskich też niewiele jest (choć niewykluczone, że przez szybkie wertowanie RSS-ów coś ważnego pomijam), a o filmie pisać nie chcę – niech pisze ktoś inny – to nie lenistwo, lepiej by na dany temat pisał ktoś, kogo to interesuje, kto wie o co chodzi i takie tam. Ale czuwam i jak już coś znajdę, to obiecuję, że będę pisać.
Bo Elendilion i możliwość pisania newsów przez każdego to fajna inicjatywa. Dobrze by było zyskiwać nowych redaktorów i czytelników, nieco bardziej się uaktywnić (tak, wiem że łatwo mówić „piszmy więcej” kiedy z dużym prawdopodobieństwem ma się na myśli „piszcie więcej”). Bo szczerze, szkoda by było trochę, jakbyśmy skończyli jako serwis publikujący głównie powtórki Galowych felietonów, napisanych lata temu z jakiejś tam powtarzającej się okazji (a bywa i tak, że dopiero daty komentarzy zdradzają, że coś jest nie tak). Inny felieton z tej samej okazji – jak najbardziej, ale powtórkom ja osobiście podziękuję.

Galadhorn, dnia 04.05.2012 o godzinie 16:30

Ja też bardzo Wam dziękuję za współtworzenie tego serwisu. Mało się ostatnio udzielałem, ale na pewno to jeszcze naprawię.

Telperion, dnia 04.05.2012 o godzinie 23:10

Dzięki.
Galu chyba troche przesadzasz, jesteś mimo wszystko trzonem tego serwisu, myślę że nie ma się co upierać. Ważne jest że Elendilion istnieje i ma się chyba dobrze, Lordzie wiem że zawsze trzymasz rękę na pulsie i też za to Ci dziękuję.

Jedyną naszą trudnością jest to, że każdy z nas ma wiele innych obowiązków a tworzenie Elendilionu jest – dla mnie przynajmniej – jednym z wielu hobby. Ale działamy i myślę że większość najważniejszych wydarzeń pojawiła się w serwisie.
Zachęcamy do pisania! Kiedyś mieliśmy więcej autorów. Gdybym miał przy sobie mój Róg zadął bym by wezwać Was wszystkich.
Pozdrawiam

Zostaw komentarz