Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Krakon (30 czerwca – 3 lipca b.r.)

Źródło: Elendili

Po paru latach przerwy wraca Krakon – odbędzie się w dniach 30.06 – 3.07 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Krakowie. Przekazuję informacje ze strony organizatora:

„Termin nadsyłania punktów programu upływa z końcem maja – jeżeli masz pomysł na ciekawą prelekcję i chcesz się tym podzielić, koniecznie zgłoś się jeszcze w tym miesiącu! Dla fanów gier bitewnych zaplanowaliśmy turnieje Warhammera 40k oraz Warmachine & Hordes. Będzie także czekała na Was ekipa sklepu Vanahaim, która zainteresowanych nauczy jak malować i tchnąc życie w plastikowe figurki. W czasie trwania festiwalu zostanie także zorganizowany History ART ROOM, w którym będziecie mogli odpocząć przy filiżance herbaty wśród wspaniałych grafik oraz informatorów i gadżetów z wcześniejszych konwentów.

Na koniec, żeby jeszcze trochę osłodzić Wam początek tego pięknego miesiąca, informujemy wszystkich już zapisanych na Cosplay i tych co jeszcze się do tego szykują, że dzięki naszym sponsorom, każdy cosplay’owicz otrzyma mały upominek!”

Pozostałe informacje są na stronie Krakonu.

W opisie bloku fantastyki nie ma wzmianki o czymkolwiek tolkienowskim, ale mamy szansę to zmienić. Kto chce bronić honoru tolkienistów?

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Gry tolkienowskie, Wydarzenia

Brak komentarzy do wpisu "Krakon (30 czerwca – 3 lipca b.r.)"

Zostaw komentarz