Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Zaczęło się…

PJA więc zaczęło się… Po latach oczekiwań i spekulacji rozpoczęto zdjęcia do filmów Hobbit. To wiadomość na którą z pewnością czekali fani J.R.R Tolkiena na całym świecie.

Elendilion ma nadzieję trzymać rękę na pulsie i przekazywać polskim fanom, zainteresowanym powstającym filmem, nowiny i nowinki z planu filmowego.

It Begins…After years of waiting, The Hobbit Films are in production. Could there be any greater news for J. R. R. Tolkien fans worldwide? We’re expecting a high res version of this image and a press release shortly! Stay tuned to TheOneRing.net

Source: theonering.net

Kategorie wpisu: Adaptacje tolkienowskie, Informacje medialne, Wydarzenia

4 Komentarzy do wpisu "Zaczęło się…"

Noatar, dnia 21.03.2011 o godzinie 7:43

Wreszcie.

Tom Goold, dnia 21.03.2011 o godzinie 9:07

Teraz ostatecznie przekonamy się czy nad filmem nie ciąży klątwa;-)

Anya, dnia 22.03.2011 o godzinie 20:59

Jaka klątwa miałaby ciążyć nad filmem i kto by miał nią rzucić?

Kapelanus, dnia 23.03.2011 o godzinie 15:09

Jak to jaka klątwa?
Klątwa zwycięstwa. Władca Pierścieni odniósł wielki sukces, więc teraz twórcy muszę się nieźle wysilić, aby Hobbit był równie dobry, ale mogą przedobrzyć. Tak bym to rozumiał. A ta klątwa może zostać rzucona przez tych, którzy będą pracować nad filmem tylko po to, aby się wzbogacić.

Moim zdaniem, choć to tylko moje zdanie, a z reguły nikt mnie nie słucha, nie należy przeżywać tego filmu, zanim jeszcze powstał. Ja bym poczekał z robieniem sensacji aż do premiery filmu. Nie wiadomo przecież co z tego wyjdzie. Może się stać tak jak z ekranizacją Eragona. :)

Zostaw komentarz