Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Najnowsze wieści dotyczące Zlotu Arda 2010

Logo Zlotu Arda 2010W związku z dużym zainteresowaniem Zlotem Arda 2010 pragniemy poinformować, że zapisy na imprezę zostały przedłużone do końca lipca. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na przyjazd na Zlot, mogą jeszcze spokojnie podjąć decyzję. W szczególnych przypadkach będzie istniała też możliwość zapisania się bezpośrednio na miejscu Zlotu, jednak należy pamiętać, że zapisanie się do wybranego plemienia wymaga skontaktowania się z jego opiekunem.

Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że z naszej strony internetowej można już pobrać dokumenty niezbędne do udziału w Zlocie. Oprócz regulaminu i zasad gry, zamieściliśmy także formularz rejestracji na Zlot oraz zgodę rodziców na udział niepełnoletniej osoby w konwencie.

Można także dokonywać już wpłat za Zlot. Dane do przelewu podane są w dziale Informacje na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że koszt tegorocznego Zlotu Arda 2010 wynosi 45 zł i pokrywa cenę noclegu na polu namiotowym oraz rekwizytów i nagród przyznawanych w konkursach.

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na przyjazd na Zlot Arda, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i zadawania wszelkich pytań na forum.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Gry tolkienowskie, Wydarzenia

2 Komentarzy do wpisu "Najnowsze wieści dotyczące Zlotu Arda 2010"

Tindómiel, dnia 04.07.2010 o godzinie 11:39

Mała poprawka – zapisy na zlot ARDA 2010 do końca lipca.

Ivelliosie, do końca sierpnia to będziemy już po Zlocie ;]

Janusz "Ivellios" Kamieński, dnia 04.07.2010 o godzinie 19:43

Ajajaj… prawda to! prawda! Pomyliłem się strasznie :) Błąd już poprawiony :) Bardzo dziękuję za uwagę!

Zostaw komentarz