Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

3. Festiwal Muzyki Filmowej zakończony

Projekcja trzeciej części trylogii Władca Pierścieni z muzyką na żywo zakończyła 3. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. To był niezapomniany wieczór – na scenie blisko 300 muzyków, za pulpitem znakomity dyrygent Ludwig Wicki, a przy stole mikserskim – gość specjalny Festiwalu, kompozytor muzyki do ekranizacji trylogii J.R.R. Tolkiena, Howard Shore. Widzowie, którzy zapełnili po brzegi hale ocynowni Arcelot Mittal Poland zgotowali długo wyczekiwanemu mistrzowi entuzjastyczne przyjęcie. A on zrewanżował się im ze sceny komplementami i zapowiedzią, że do Krakowa, który bardzo mu się podoba, wróci.

fmf.fm

Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć z tego pamiętnego wydarzenia!

Kategorie wpisu: Wydarzenia

3 Komentarzy do wpisu "3. Festiwal Muzyki Filmowej zakończony"

ameriel, dnia 23.05.2010 o godzinie 23:46

Niesamowite. Szkoda, takie wydarzenie nie odbędzie się w Warszawie, ale to nic. Kiedy tylko przyjedzie p. Shore, jadę do Krakowa! Po prostu bajka!

Cotsille, dnia 29.05.2010 o godzinie 10:37

Jutro w RMF Classic będzie można posłuchać ciekawej rozmowy – gościem „Bliskich spotkań” jest Howard Shore – od 9.00. Szczegóły tutaj: http://www.rmfclassic.pl/radio/programy,bliskie-spotkania,29.html

Tom Goold, dnia 07.06.2010 o godzinie 8:47

Bezpośredni link do wywiadu z Shorem – http://www.rmfclassic.pl/radio/programy,bliskie-spotkania,29.html?wywiad=6160. Zapraszam także do oglądania ElendiliTV;) tutaj sukcesywnie zamieszczamy filmiki z Krakowa: http://vimeo.com/user3885483/videos.

Zostaw komentarz