Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Walcz z siłami Cienia! – na Facebooku

Źródło: TheOneRing

torUżytkownicy Facebooka, szykujcie się do przygody! Skończcie już z tymi akwariami, sprzedajcie wasze farmy, bo już dziś możecie doświadczyć fejsbukowego Śródziemia! Pojawiła się właśnie nowa aplikacja w serwisie społecznościowym, o którego tolkienowskich projektach  już pisaliśmy w naszym serwisie (tutaj i tutaj). Nazywa się ona The One Ring (‚Pierścień Jedyny’ – tutaj znajdziecie oficjalną stronę gry). Twórcą gry, która teraz dostępna jest dla użytkowników Facebooka, jest Microcosm Games. Wcielając się w rolę jednego z bohaterów Tolkienowskiego eposu możesz wziąć udział w walce z siłami Saurona.

Tutaj znajduje się aplikacja Facebooka dla The One Ring, tutaj  oficjalna strona gry, a tutaj temat na forum społeczności Elendilich jej dotyczący.

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie

5 Komentarzy do wpisu "Walcz z siłami Cienia! – na Facebooku"

Ivellios, dnia 02.12.2009 o godzinie 17:33

Zainspirowany Twoim wpisem, Galu, zacząłem się bawić tą grą… wygląda bardzo ciekawie :)

Galadhorn, dnia 02.12.2009 o godzinie 17:38

Mam dość wolnego lapka i trochę wolno mi się niektóre rzeczy ładują, ale gra wygląda na przemyślaną i ciekawą. Stoczyłem już kilka zwycięskich walk z orkami.

Eldil, dnia 03.12.2009 o godzinie 12:23

We are setting up your game, please wait a moment.
5-ta minuta momentu :/

Galadhorn, dnia 03.12.2009 o godzinie 14:07

No właśnie. Wadą tej gry jest to, że za długo się ładuje. Myślałem, że to tylko wina mojego marnego laptopa, ale jak widzę i Eldil ma ten problem.

Elensil, dnia 06.12.2009 o godzinie 17:17

Nie nie nie !
Ta gra pożera czas !
Jak cały Fb :/

Zostaw komentarz