Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Darmowy tydzień LOTRO dla byłych graczy

lotro_news_WBW_ENJuż trzeciego grudnia premiera najnowszego rozszerzenia do gry Lord of the Rings Online, zatytułowanego Siege of Mirkwood. Z tej okazji twórcy gry przygotowali specjalną akcję, nazwaną Welcome Back Week, skierowaną do graczy, którzy kiedyś założyli konto w grze, ale z jakiegoś powodu przestali grać i ich konto zostało zawieszone. Przez tydzień, od 23 do 30 listopada będą one znów aktywne. Gracze będą mogli powrócić do swoich starych postaci, by kontynuować ich przygody. Dodatkowo, w tym czasie gracze będą otrzymywać o 25% więcej punktów doświadczenia niż zwykle, oraz zostanie zwiększona szansa na zdobycie rzadkich przedmiotów od pokonanych wrogów.
Nie jest tajemnicą, że akcja ma zwiększyć sprzedaż Siege of Mirkwood, ale nie jest to warunek konieczny skorzystania z akcji. Co ciekawe, o czym może świadczyć otrzymany przeze mnie e-mail, akcja prawdopodobnie dotyczy też kont trialowych, utworzonych tylko dla wypróbowania gry i które nie były w pełni aktywowane.
Więcej szczegółów na: www.lotro-europe.com/welcomeback (w tym klient gry do pobrania).

I jeszcze o dalszych planach. Studio Turbine potwierdziło już jakiś czas temu chęć wydania Volume III, czyli kolejnego dużego dodatku pokroju Mines of Moria. Na razie nie zdradzono żadnych dodatkowych szczegółów. Jednak krążą plotki, że będzie dotyczyć Rohanu, o czym ma świadczyć fakt zarejestrowania domeny http://ridersofrohan.com.

Kategorie wpisu: Gry tolkienowskie, Informacje medialne

Brak komentarzy do wpisu "Darmowy tydzień LOTRO dla byłych graczy"

Zostaw komentarz