Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

Spotkania tolkienistów w Katowicach i Warszawie

listopadTego samego dnia – 7 listopada b.r., czyli w najbliższą sobotę – odbędą się aż dwa spotkania tolkienowskie. Pierwsze z nich towarzyszyć będzie  jesiennemu Zjazdowi Korespondentów Śląskiego Klubu Fantastyki (szczegóły tutaj), czyli tradycyjnie będzie ono miało miejsce w siedzibie klubu przy ul. A. Górnika 5 w Katowicach. Jest szansa spotkać zrzeszonych w ŚKF miłośników Tolkiena z całej Polski. Aktualne informacje o katowickich spotkaniach na Forum Elendilich (w tym temacie).

Tymczasem tolkieniści z Warszawy zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Spotkań Tolkienologicznych. I też w sobotę – 7 listopada b.r. o godz. 13:00 – tradycyjnie w gmachu Instytutu Historii UW – rozpocznie się rozmowa nt. „Krasnoludowie (rola w dziejach Ardy, sposób przedstawienia w różnych książkach Tolkiena)”. Aktualne informacje o spotkaniach warszawskich na Forum Hobbitonu (w tym temacie).

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski

5 Komentarzy do wpisu "Spotkania tolkienistów w Katowicach i Warszawie"

Tom Goold, dnia 03.11.2009 o godzinie 9:28

Zapraszamy szczególnie na spotkanie w Katowicach – jest duża szansa, że prapremierowo pojawi się tam najnowszy „Gwaihir” nr 10:)

Galadhorn, dnia 03.11.2009 o godzinie 9:40

Tomku, czekamy zatem na Twojego newsa o zawartości nowego „Gwaihira”. I czy pokazana zostanie nam już niedługo okładka?

Elendilion – Tolkienowski Serwis Informacyjny » Blog Archive » Gwaihir nr 10, dnia 03.11.2009 o godzinie 13:34

[…] Klubu Fantastyki oraz tolkieniści uczestniczący w spotkaniu 7 listopada 2009 (piszemy o nim tutaj). Jak zwykle Gwaihira otrzymają gratis członkowie Sekcji Tolkienowskiej ŚKF. Pismo będzie również […]

klemenko, dnia 03.11.2009 o godzinie 17:14

„Wykład wygłosi “Klemenko”, czyli jeden z użytkowników forum Hobbitonu oraz Elendilich.”

A to ciekawe, bo żadnego wykładu wygłaszać nie będę, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Naprawdę ciekawe rzeczy można tu przeczytać.
klemenko

Galadhorn, dnia 03.11.2009 o godzinie 17:38

Przepraszam. Źle zrozumiałem komunikat M.L.-a. Już poprawiam. :) Dobrego popołudnia.

Zostaw komentarz