Aktualności ze świata miłośników twórczości Tolkiena

„I want YOU for Rohan army”

I want YOU for Rohan armyZaczęło się w 2004 roku. Wtedy, w nocy z 25 na 26 listopada, podczas imprezy „Światowid w Śródziemiu”, miała swoje miejsce premiera sztuki Do Rivendell i bez powrotu. Potem, we wrześniu 2007 roku odbyła się premiera (i jedyny pokaz) kontynuacji tamtego dzieła, W kopalni i w puszczy. Po drodze pojawiła się wersja filmowa pierwszej części, ale to inna historia. A w chwili obecnej w Miejskim Domu Kultury „Ligota” w Katowicach trwają pracę nad przeniesieniem na scenę trzeciej części, czyli Stepów rohańskich. Niestety, natrafiliśmy na problem. Brak nam aktorów. A teatr bez aktorów to jak hobbicka kuchnia bez jedzenia. I tu szansa dla Was!

Jeżeli jesteś z Katowic lub okolic, masz podczas wakacji i we wrześniu nieco wolnego czasu (dokładne terminy do ustalenia podczas prób) i masz ochotę wziąć udział w teatralno-tolkienowskim przedsięwzięciu, zapraszamy. Na tę chwilę mamy do zaoferowania głównie role drugo- i trzecioplanowe, paru Rohirrimów, elfów, entów, orków i Efektów Specjalnych, choć ostatnio zwolnił nam się Meriadok. Nie ukrywam, że pracy będzie sporo, dlatego bardziej niż na wielkich talentach aktorskich zależy nam na osobach, które nie zniechęcą się jak coś pójdzie nie tak. Choć wielkie talenty aktorskie też zapraszamy.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres: adam [kropka] kuziow [małpa] gmail [kropka] com. Najbliższa próba odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca, o godzinie 14.00 na poddaszu Miejskiego Domu Kultury „Ligota” (Katowice ul. Franciszkańska 33). Dobrze jest przeczytać wcześniej scenariusz, do ściągnięcia stąd.

Kategorie wpisu: Fandom tolkienowski, Twórczość fanów

Brak komentarzy do wpisu "„I want YOU for Rohan army”"

Zostaw komentarz